Dyrektor –Wioletta Brzykcy

Magister pedagogiki. Ukończyła studia magisterskie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie - Wydział Nauk Społecznych, studia podyplomowe w zakresie \"Nauk o rodzinie\" w Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie, studia podyplomowe w zakresie zarządzania oświatą na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz kurs kwalifikacyjny w zakresie bibliotekoznawstwa w RODN \"WOM\" w Katowicach.

Nauczyciel dyplomowany. Nagrodzona w  2002,2008,2012r.  Nagrodą Prezydenta Miasta Jastrzębia-Zdroju,  Brązowym Krzyżem Zasługi oraz Odznaką Honorową Sybiraka.

Wicedyrektor - Piotr Jarosławski
Magister pedagogiki. Ukończył wyższe studia zawodowe w Instytucie Pedagogiki w Katowicach oraz uzupełniające  studia magisterskie w Wyższej Szkole Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie.  Studia podyplomowe w  zakresie /Doradztwo Zawodowe/ w Szkole Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Nauczyciel dyplomowany. Nagrodzony w 2013 roku Nagrodą Prezydenta Miasta Jastrzębia – Zdroju oraz nagrodą Dyrektora Szkoły w 2007 roku.