Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Librus Synergia

Uncategorised

Załączniki:
Pobierz plik (por woj.pdf)Porozumienie z Wojskową Komendą Uzupełnień w Rybniku[Porozumienie z Wojskową Komendą Uzupełnień w Rybniku]1786 kB
Pobierz plik (Porozumienie Szpital nr 2.pdf)Porozumienie z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym nr 2[Porozumienie z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym nr 2]757 kB
Pobierz plik (Porozumienie zawarte z Centrum Szkolenia Policji.pdf)Porozumienie zawarte z Centrum Szkolenia Policji[Porozumienie zawarte z Centrum Szkolenia Policji]527 kB
Pobierz plik (Porozumienie zawarte z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju.pdf)Porozumienie zawarte z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju[Porozumienie zawarte z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju]953 kB
Pobierz plik (Porozumienie zawarte z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu.pdf)Porozumienie zawarte z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu[Porozumienie zawarte z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu]852 kB
Pobierz plik (Porozumienie zawarte z Zakładem Karnym w Jastrzębiu-Zdroju.pdf)Porozumienie zawarte z Zakładem Karnym w Jastrzębiu-Zdroju[Porozumienie zawarte z Zakładem Karnym w Jastrzębiu-Zdroju]640 kB
Pobierz plik (Porozumienie zss.pdf)Porozumienie z Zespołem Szkół Specjalnych [Porozumienie z Zespołem Szkół Specjalnych ]672 kB
Pobierz plik (Ratownictwo Medyczne.pdf)Porozumienie z Wyższą Szkołą Planowania Strategicznego[Porozumienie z Wyższą Szkołą Planowania Strategicznego]577 kB

Paulina Żemła znowu na podium  w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w Pile
Paulina gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kwiaciarnia Muscari

 Marzena Wronka

ul. Pszczyńska 99, Jastrzębie-Zdrój

 

FH ADA Adriana Gut

ul. Pszczyńska 102
44-335 Jastrzębie-Zdrój

www.offonagency.pl

 

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "CARBOTEX"
ul. Rybnicka 14c
44-335 Jastrzębie Zdrój

"Internetowy magazyn poświęcony Hiszpanii i krajom iberoamerykańskim."

         http://www.podstadionem.pl

 

TUiR WARTA
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Tower School of English
Piekarnia Jedynka
Piekarnia Śmietana Leszek
Ela. FPH. Kiełkowska Ela. Dostawca i producent napojów
Tomek Mandrysz Firma Handlowo-Usługowa

 

Ania Tomaśko - producentka telewizyjna i dziennikarka. Od ponad pięciu lat związana z Telewizją Polsat, gdzie zaczynała jako stażystka - asystentka dziennikarzy. Aktualnie jest producentem programu "Wydarzenia 22:00" w Polsat News.

Współzałożycielka grupy reporterskiej "Reporterzy Samozwańcy", z którą zajęła I miejsce w konkursie Instytutu Reportażu i Fundacji Batorego "Temat: Uchodźcy", za reportaż cyfrowy z obozu dla uchodźców w Calais.

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim, studentka ostatniego roku filologii angielskiej.

Pasjonatka dalekich podróży - z plecakiem zwiedziła już m.in. Iran, Jordanię, Maroko, Zanzibar, Wietnam, Tajlandię, Singapur, Kubę i Nowy Jork. Swoje reportaże z podróży publikowała w National Geographic Polska.

 

 

 

Małgorzata Stochmal -adwokat. Moją szkołę średnią, czyli III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 3 w Jastrzębiu-Zdroju, ukończyłam w 2005 roku.

Po skończeniu studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w 2010 roku i po odbyciu aplikacji adwokackiej w latach 2010-2014, zdałam pomyślnie egzamin adwokacki w marcu 2014 roku.

Aktualnie prowadzę indywidualną Kancelarię Adwokacką w Jastrzębiu-Zdroju.

Z wyboru drogi zawodowej jestem zadowolona, albowiem praca adwokata daje mi dalsze możliwości rozwoju i wiele powodów do satysfakcji.

W swojej życzliwej pamięci zachowuję wychowawców i nauczycieli oraz koleżanki i kolegów ze szkoły.

 

 

 

 

Julia Żytko - uczennicą III LO w latach 2008-2011 i Gimnazjum w latach 2005-2008. Wzięła udział w 4. edycji  You can dance. Występ w programie umożliwił Julii udział w warsztatach w całej Polsce. Podróżowała po całym kraju i uczyła innych tańczyć. Dzięki temu doświadczeniu miała również okazję szlifować umiejętności pod okiem najlepszych choreografów.

W Warszawie rozpoczęła współpracę zawodową z grupą „Volt”, którą prowadzi Agustin Egurrola.  Brała udział w realizacji takich programów jak: The Voice of Poland, X-Factor, Mam Talent, Idol, Taniec z Gwiazdami czy Jaka to melodia. Występowała również u boku wielu gwiazd takich jak: Edyta Górniak, Mel C, Matt Pokora, Kayah, Maryla Rodowicz, Doda, Patricia Kazadi, Justyna Steczkowska, Cleo i Beata Kozidrak.

Najciekawszym wyjazdem zagranicznym było uczestnictwo w Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Chinach, gdzie  występowała na scenie z tancerzami z całego świata. Sprawdziła się również w roli choreografa.  Obecnie Julia gra główną rolę w spektaklu „Boxality”, który realizuje wraz z grupą „Volt” na deskach Teatru Palladium w Warszawie.

 

Dawid Salachna- Wszystko zaczęło się od jego pierwszego wyjazdu modelingowego do Chin gdy miał 17 lat. Przez 7 lat zajmował się modelingiem  na pełnym etacie. Zamieszkał w Shanghaju i przez 4 lata podróżował po Azji oraz NYC. Podróże go męczyły, ale jego kariera rozwijała się tak szybko, a to go motywowało do dalszego działania.

Gdy miał 21 lat otworzył pierwszą swoją  linię odzieżową. Pokazywał swoje kolekcje na Koreańskim i Nowojorskim fashion weeku. Gdy miał 24 lata dostał ofertę pracy u samego Ralpha Laurena przy otwieraniu największego sklepu Polo Ralph Lauren w Londynie.  Przeprowadził się do Londynu. Był to wspaniały okres dla Dawida, gdyż nauczył się wiele od jednego z najsłynniejszych projektantów na świecie.

Na dzień dzisiejszy mieszka w Qatrze, Doha. Jest głównym managerem stylist w firmie Harvey Nichols. Pracuje dla najlepszego domu mody zaraz po Harrods.  Jego region to Doha, Kuweit, Arabia Saudyjska, Iran i Oman. Współpracuje i sprzedaje ubrania oraz biżuterię od takich projektantów jak Gucci, Prada, Stella McCartney, Dolce Gabbana etc. 

Bergel Wanda - Matematyka

Błachut Magdalena - Matematyka

Brodowska Jadwiga - Historia

Gawrońska Elżbieta - Technika, Informatyka

Gawryś Barbara - Matematyka

Krajewski Robert - Język angielski

Majewska Beata - Historia

Mentel Ewa -Fizyka

Mrózek Bronisława - Język angielski

Nikonowicz Włodzimierz - Wychowanie fizyczne

Odulińska Jolanta - Język polski

Olszewska Magdalena - Matematyka

Opolka Leonarda - Język rosyjski

Płażewska Maria - Matematyka

Rudowska Maria - Historia

Skotnica Grażyna - Biologia

Trześniewska Liliana - Geografia

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com