Miło nam poinformować, że uczennica klasy III d Kamila Więcławska zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Historycznej. Kamila napisała pracę na temat powstań śląskich w Jastrzębiu-Zdroju i znalazła się wśród 13 finalistów z województwa śląskiego, którzy 1 grudnia zmierzą się w zmaganiach finałowych na Uniwersytecie Śląskim. W I etapie wzięła również udział Julia Woźniak z III d. Opiekunami uczennic jest p. Paweł Czarnuch. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com