Organizatorem konkursu jest Młodzieżowa Rada Miasta Jastrzębie-Zdrój we współpracy z Przedszkolem Specjalnym w Jastrzębiu- Zdroju. W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież do 19 roku życia.

Zgłoszenia do konkursu: w terminie do 10.12.2018r. należy przesłać tylko drogą elektroniczną jedno zdjęcie w formacie "jpg" o dowolnej rozdzielczości na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konkurs polega na zrobieniu zdjęcia pod tytułem „Sport i Ja”. Zdjęcie może przedstawiać uczestnika konkursu uprawiającego sport (jakikolwiek) lub uwiecznienie swojej obecności na imprezie sportowej (w kraju lub za granicą). Konkurs zostanie rozstrzygnięty 16.12.2018r w przerwie meczu charytatywnego. Mecz siatkówki zostanie rozegrany pomiędzy piłkarzami z klubu GKS Jastrzębie a hokeistami JKH GKS Jastrzębie. Mecz sędziować będą siatkarze Jastrzębskiego Węgla a porządku będą pilnować zawodnicy klubu Judo Koka.

Regulamin i oświadczenie dostępne u p. Wojtana

 

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com