Uczniowie klas mundurowych z naszej szkoły uświetnili Festiwal Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Konkurs skierowany był do uczniów jastrzębskich szkół podstawowych i zorganizowany został przez Sp4 oraz nauczycieli: p. Karolinę Woźniak i p. Pawła Czarnucha. Nasi uczniowie zaprezentowali uczestnikom i zaproszonym gościom musztrę paradną.

 

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com