Podczas wtorkowego wyjazdu do Śląskiego Centrum Wolności i Solidarności w Katowicach licealiści naszej szkoły mieli możliwość zwiedzenia Muzeum Izby Pamięci KWK „Wujek”. Obok bardzo bogatej wystawy maturzyści mieli możliwość wysłuchania wykładów świadków pacyfikacji kopalni w 1981r. oraz obejrzenia w tamtejszej salce kinowej unikalnych filmów dokumentalnych dotyczących tych tragicznych wydarzeń.

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com