14 grudnia 2018 r. Agnieszka Bachlaj, uczennica klasy II C, otrzymała oficjalny dyplom potwierdzający przyznanie jej Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość odbyła się w Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach. Oprawa artystyczna zachwycała, jednak największe wrażenie robił widok 57 najlepszych uczniów Delegatury Kuratorium w Rybniku zebranych w jednym miejscu. To spełniony sen każdego nauczyciela! Serdecznie gratulujemy Agnieszce.

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com