7 lutego grupa 40 uczniów z ZS nr 3 oraz SP 19 odwiedziła Górnośląskie Centrum Kultury i Spotkań im. Josepha von Eichendorffa w Łubowicach. Projekt "Śladami Eichendorffa", dofinansowany przez Konsulat Republiki Federalnej Niemiec, miał na celu przybliżenie młodym ludziom postaci poety, informacji o jego życiu i twórczości oraz czasach, w których przyszło mu żyć. Uczniowie mieli możliwość wysłuchania wykładu w języku polskim i niemieckim, zwiedzania muzeum regionalnego oraz miejsc pamięci, był czas również na grę terenową. Zimowa aura dodała uroku naszej wyprawie, ruiny Pałacu Eichendorffów oprószone śniegiem wyglądały magicznie.

Zapraszamy do galerii.

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com