W dniach 07 i 08 lutego w Zespole Szkół Nr 3, im. Stanisława Wyspiańskiego przeprowadzono akcję „BEZPIECZNE FERIE - BEZPIECZNY INTERNET” pod patronatem Rządowego Centrum Bezpieczeństwa i we
 współpracy z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, Służbą Więzienną - Zakładem Karnym w Jastrzębiu-Zdroju, Państwową Strażą Pożarną w Jastrzębiu-Zdroju, Strażą Miejską w Jastrzębiu-Zdroju, Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym i Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym, jak również klasami mundurowymi i ratowniczymi.

 Uczniowie z jastrzębskich szkół i przedszkoli mogli zapoznać się z tematyką bezpiecznego korzystania z Internetu oraz niebezpieczeństwami związanymi z cyberprzemocą, zasadami akcji KMP „Bądź bezpieczny na drodze”, szeroko rozumianym bezpieczeństwem w górach oraz przy zbiornikach wodnych. Omówiono profilaktykę antynarkotykową i przeciw dopalaczom. Przeprowadzono pokaz ratownictwa medycznego - RKO, wskazaniami podczas ratowania zdrowia i życia.  Zwrócono uwagę na konsekwencje prawne wynikające z braku przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa. Ogółem gościliśmy 824 uczniów, m.in.: z SP 1, SP 4, SP 5, SP 6, SP 9, SP 10, SP 12 i SP 19, PP 21, PP 6.W akcji brali udział również uczniowie Zespołu Szkół Nr 3: klasy 3 Gimnazjum nr 4 oraz klasy III Liceum Ogólnokształcącego. Jak było można zobaczyć w GALERII.

Mamy nadzieję, że dzięki dzisiaj zdobytym doświadczeniom najmłodsi uczniowie poczują się bezpiecznie i spokojnie spędzą czas na wypoczynku podczas zimowych ferii.

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com