W ostatnim dniu stycznia 2019 roku, sala kinowa w Miejskim Ośrodku Kultury w Jastrzębiu-Zdroju rozbrzmiała dźwiękami znanych i lubianych melodii bożonarodzeniowych, a to za sprawą III Miejskiego Przeglądu Kolęd i Piosenek Świątecznych w Językach Obcych, organizowanego w tym roku przez naszą szkołę. Uczestnikami Przeglądu były dzieci i młodzież z Jastrzębia oraz Pielgrzymowic. Młode talenty swoimi wykonaniami zachwyciły publiczność i pozwoliły nam jeszcze na chwilę poczuć magię Świąt. Dziękujemy serdecznie wszystkim przybyłym gościom, fantastycznym uczestnikom oraz ich opiekunom, a także hojnym sponsorom. 

A jak było to można obejrzeć w GALERII

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com