Miło nam poinformować, że Aleksandra Gibes, absolwentka naszego gimnazjum, otrzymała wyróżnienie w konkursie historycznym "W Rzeczypospolitej i poza nią - Losy polskich rodzin na Śląsku w latach 1918-2018". 
Ola, jeszcze jako uczennica Zespołu Szkół nr 3, napisała pracę na temat losów swojej rodziny - powstańców śląskich i żołnierzy Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, wysoko ocenioną przez jury konkursu.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
        

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com