Akcja w ramach Młodzieżowej Służby Ruchu Drogowego tym razem na słodko. Dzień Kobiet można celebrować na wiele sposobów. Funkcjonariusze KMP w Jastrzebiu-Zdroju wspólnie z uczniami ZS nr 3 w Jastrzebiu-Zdroji wzięli udział w wspólnych działaniach podczas, których przedstawicielki płci pięknej za wzorową postawę, za kierownicą zostały nagrodzone drobnym upominkiem.

Piszą też na stronie KMP

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com