Jako że marzec to miesiąc Żołnierzy Wyklętych-Niezłomnych nasze zaproszenie przyjął Pan Kapitan Marian Szlapanski żołnierz Armii Krajowej, w asyscie Komendanta WKU Rybnik Pana Pułkownika Roberta Ryter i Pracownika WKU Rybnik Pani Marzeny Skupień. Dziękujemy za udział w prelekcji o tematyce "Działania i walka Armii Krajowej". Dziękujemy również Dyrekcji Sp19 oraz uczniom naszej szkoły i Klasie Mundurowej Zs3 i zapraszamy na następne żywe lekcje historii....

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com