Za nami już kolejne Artystyczne Działania Aktywnych uczniów Zespołu Szkół nr 3.

Jak zwykle wiosnę witamy, prezentując na scenie kina „Centrum”, wyniki naszej pracy oraz talenty i pasje młodzieży z Gimnazjum nr 4 i III Liceum Ogólnokształcącego. Motywem przewodnim Działań 2019 było hasło „Nie tylko biel i czerń”z całą symboliką kolorów, pojawiającą się w najróżnorodniejszych formach artystycznych. Wśród pełnej widowni pojawili się oprócz naszych uczniów i nauczycieli, zaproszeni wyjątkowi goście z Urzędu Miasta, Rady Miasta,Państwowej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Zakładu Karnego, Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Policji - instytucji współpracujących z III LO. Gościliśmy także uczestników XIII Miejskiego Konkursu o Laur Wyspiańskiego, wyniki którego ogłoszono podczas tej imprezy. Dwugodzinny program artystyczny składał się z popisów wokalnych (wspaniałe głosy Nadii Oracz, Darii Łubowskiej, Kaliny Sobczyk, Wiktorii Gardockiej, Michała Adamczyka), tanecznych (tu rządziły gimnazjalistki; Kinga Tułacz, Zlata Kolesnykova, Wiktoria Goszyc, Nikola Koza, Wiktoria Habierska). Przez chwilę sceną zawładnął teatr z zabawną historią o tytule „Erynie” (kreacje aktorskie Zuzanny Bajgrowicz, Lilianny Nierobiś, Weroniki Ferfeckiej, Matyldy Szczypki, Wiktorii Wołtosz i Adama Klosa). Obejrzeliśmy także efektowne pokazy „białych rękawiczek” i musztry klas policyjnych. Przez scenę przewinęło się ponad 70 artystów, prezentujących swoje umiejętności. Niekwestionowany rekord popularności zdobyła męska formacja taneczna (Bartosz Kudosz, Kacper Glaser, Szymon Kania i Klaudiusz Dybciak) za brawurowe wykonanie „Kolorowych snów”, nagrodzona owacjami na stojąco i bisami. A jak było można obejrzeć w galerii.

Artystyczne Działania Aktywnych 2020 już za rok. Zapraszamy.

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com