W II Liceum Ogólnokształcącym im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim odbył się Międzyszkolny Konkurs „Poznajemy kulturę Hiszpanii i Włoch”. W konkursie wzięło udział 38 uczniów z Żor, Czyżowic i Jastrzębia-Zdroju. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą na temat kultury wybranego kraju. W kategorii Hiszpania III miejsce zajęła Natalia Ulbrych z ZS Nr 3 w Jastrzębiu- Zdroju, uczennica pani Joanny Stachoń. Gratulujemy!

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com