Informuję, że nauczyciele i pracownicy Zespół Szkół nr3 im.S.Wyspiańskiego w Jastrzębiu-Zdroju, począwszy od dnia 8 kwietnia 2019 r., przystępują do ogólnopolskiego strajku pracowników oświaty. W związku z tym nie będzie możliwe zorganizowanie zajęć dydaktycznych oraz wychowawczo - opiekuńczych.

Z uwagi na trwające nadal rozmowy przedstawicieli związków zawodowych ze stroną rządową prosimy Państwa o śledzenie dalszych informacji dotyczących pracy szkoły i planu zajęć przypadających w dniach od 8 do 12 kwietnia 2019r. Szkoła powyższe komunikaty będzie zamieszczać na bieżąco za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

wicedyrektor szkoły

Piotr Jarosławski

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com