Rodzice Uczniów

Uczniowie

Informuję, że dni 10-12 kwietnia są zgodnie z kalendarzem roku szkolnego naszej szkoły dniami wolnymi od zajęć dydaktyczo-wychowawczych.

W tych dniach w szkole zostanie przeprowadzony egzamin gimnazjalny. W związku z tym, że byliśmy zmuszeni zmienić układ uczniów w salach proszę, aby zdający stawili się w szkole najpóźniej o godz. 8.15, sprawdzili listy, które będą wywieszone na drzwiach wejściowych od strony korytarza oraz na drzwiach sal, w których będzie odbywał się egzamin. Egzamin będzie odbywał się w dniach 10 i 11 kwietnia w sali gimnastycznej, sali 23 i 24 a w dniu 12 kwietnia dodatkowo w salach 21 i 22.

Uczniowie podchodzący do egzaminu muszą posiadać legitymację szkolną lub inny dowód tożsamości ze zdjęciem i dwa długopisy z czarnym wkładem. Mogą mieć również butelkę wody niegazowanej.

Wioletta Brzykcy