Po posiedzeniu Komisji informujemy, że w wyborach dotyczących funduszy partycypacyjnych w szkole wygrał projekt "MINI OKTAGON"! Za fundusze z BOB zakupimy ochronne maty puzzlowe, które będą wykorzystywane jako nawierzcnia do salki samoobrony. Będą znakomitym dopełnieniem posiadanego już przez nas sprzętu do ww ćwiczeń, gdzie zarówno klasy mundurowe, jak i pozostali uczniowie będą mogli rozwijać swoje umiejętności w zakresie technik samoobrony.

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com