Numer polisy NNW - EDU-N002555    2016/2017

Aktualności

Miło nam poinformować, że uczeń klasy policyjnej, Marek Bochenek, został wicemistrzem Europy w Taekwondo. Marek walczył w kategorii 72 kg, light contact. Mistrzostwa Europy odbyły się w Częstochowie. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

20 października 2017 roku uczniowie klas policyjnych - Kacper Niewiatowski, Michał Klamer, Adam Pieprzycki, Filip Szczepanik pod opieką p. Pawła Czarnucha - uczestniczyli w bardzo ciekawej konferencji, zorganizowanej z okazji 95 rocznicy utworzenia Policji Województwa Śląskiego. Mieliśmy okazję wysłuchać kilku referatów, dotyczących historii powstania autonomicznego Województwa Śląskiego w okresie II Rzeczypospolitej, organizacji Policji Województwa Śląskiego, a także wspomnień rodzinnych śląskich policjantów, których krewni, również policjanci, zostali zamordowani przez NKWD w 1940 roku. Licznie przybyłych gości powitał pochodzący z Katowic, Komendant Główny Policji nadinp. dr Jarosław Szymczyk.

Dnia 20 października na terenie Zespołu Szkół Zawodowych odbyło się wydarzenie pod nazwą "Jastrzębskie Miasteczko Zawodów". Impreza miała na celu zaprezentowanie oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych działających w naszym regionie. Impreza miała wymiar bardziej praktyczny. Szkoły na swoich stanowiskach prezentowały na czym polega wykonanie konkretnego zawodu.

Serdeczne gratulacje dla dziewczyn: Ani Mordarskiej, Agaty Kurczyk i Natalii Kurczyk, które w konkursie z przedsiębiorczości "Moja firma - moja pasja" zdobyły I miejsce. Nad przygotowaniem uczennic do konkursu czuwała p. Patrycja Trzetrzelewska.

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie „Przepisy na zdrowie” Jeśli znasz przepis na zdrową,smaczną i prostą do wykonania potrawę (deser, ciasto,sałatkę, przekąskę) podziel się nim z nami i wygraj atrakcyjną nagrodę.
Przepisy do 17.11.2017 przyjmuje p.Trzetrzelewska