Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Załączniki:
Pobierz plik (Podręczniki  LO I  2018-19.pdf)Podręczniki klasa I LO[Podręczniki klasa I LO]520 kB
Pobierz plik (Podręczniki  LO II  2018-19.pdf)Podręczniki klasa II LO[Podręczniki klasa II LO]632 kB
Pobierz plik (Podręczniki  LO III  2018-19.pdf)Podręczniki klasa III LO[Podręczniki klasa III LO]524 kB

Jastrzębska Trójka uroczyście pożegnała rok szkolny 2017/18. Radości uczniów z otrzymanych świadectw, nagród, wyróżnień - a przede wszystkim - rozpoczynających się długich wakacji towarzyszyli znakomici goście: Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju pani Grażyna Kuczera, Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju podinspektor Mirosław Jordan, Dyrektor Zakładu Karnego w Jastrzębiu-Zdroju podpułkownik Wojciech Emerling, Prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi ZK Jastrzębie-Zdrój sierżant sztabowy Rafał Klimkiewicz, porucznik Piotr Kula, przedstawiciel WKU w Rybniku starszy szeregowy Jan Koczar – weteran wojenny znajdujący się w składzie reprezentacji Invictus Games Sydney 2018.

Siłami uczniów z gimnazjum i liceum dokonaliśmy metamorfozy części drugiego piętra przekształcając go w nowoczesny kącik rekreacji. Zdobyliśmy specjalności w szlifowaniu, gruntowanie i malowaniu. Ciężka praca przyniosła efekt, który będzie nas cieszył.

Dnia 20.06.2018r (środa) w naszej szkole na drugim piętrze odbędzie się kiermasz podręczników szkolnych dla klas licealnych (1,2,3 klasa)

Uczniów zainteresowanych sprzedażą i zakupem podręczników zapraszamy tego dnia w godzinach od 10.00 do 11.30.