Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Librus Synergia

Aktualności

      W Raciborzu, w pięknym Zamku Piastowskim, 7 grudnia 2017 r. odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Jednym z sześćdziesięciu jeden stypendystów był uczeń naszej szkoły - Jakub Gręźlikowski. Gratulujemy!

Naszych uczniów jak co roku odwiedził Święty Mikołaj z pomocnikami przynosząc pyszne cuksy, aby osłodzić im te cieżkie lekcje :) . 6 grudnia odbył się też Mikołajkowy Turniej Szachowy, zobaczcie zdjęcia z tego dnia.

Zdjęcia

We wtorek 5 grudnia odbyły się ćwiczenia antyterrorystyczne, które przeprowadzono w naszej szkole. Na sali gimnastycznej oraz w salach lekcyjnych uczniowie dowiedzieli się, jak zachować się w przypadku ataku terrorystów.

Zobaczcie zdjęcia

 

        Okrągłe rocznice zobowiązują. Nie mogło więc być inaczej w naszej szkole w 110. rocznicę śmierci Stanisława Wyspiańskiego. Do wydarzeń cyklicznych dodaliśmy nowe – po to, aby Patron nie był jedynie portretem chmurnie spoglądającym ze ściany na wchodzących do szkoły.
Spektakl „Tanga”  Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia w Miejskim Ośrodku Kultury zapoczątkował 23 listopada 2017 r. obchody w duchu różnorodności artystycznej, tak charakterystycznej dla Stanisława Wyspiańskiego.  

Zapraszamy do udziału w XII edycji konkursu poświęconego twórczości Stanisława Wyspiańskiego. 

Załączniki:
Pobierz plik (XII Miejski Konkurs.pdf)XII Miejski Konkurs [XII Miejski Konkurs ]316 kB

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com