Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Aktualności

W Raciborzu, w pięknym Zamku Piastowskim, 7 grudnia 2017 r. odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Jednym z sześćdziesięciu jeden stypendystów był uczeń naszej szkoły - Jakub Gręźlikowski. Gratulujemy!

Naszych uczniów jak co roku odwiedził Święty Mikołaj z pomocnikami przynosząc pyszne cuksy, aby osłodzić im te cieżkie lekcje :) . 6 grudnia odbył się też Mikołajkowy Turniej Szachowy, zobaczcie zdjęcia z tego dnia.

Zdjęcia

We wtorek 5 grudnia odbyły się ćwiczenia antyterrorystyczne, które przeprowadzono w naszej szkole. Na sali gimnastycznej oraz w salach lekcyjnych uczniowie dowiedzieli się, jak zachować się w przypadku ataku terrorystów.

Zobaczcie zdjęcia

Okrągłe rocznice zobowiązują. Nie mogło więc być inaczej w naszej szkole w 110. rocznicę śmierci Stanisława Wyspiańskiego. Do wydarzeń cyklicznych dodaliśmy nowe – po to, aby Patron nie był jedynie portretem chmurnie spoglądającym ze ściany na wchodzących do szkoły.
Spektakl „Tanga”  Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia w Miejskim Ośrodku Kultury zapoczątkował 23 listopada 2017 r. obchody w duchu różnorodności artystycznej, tak charakterystycznej dla Stanisława Wyspiańskiego.

Zapraszamy do udziału w XII edycji konkursu poświęconego twórczości Stanisława Wyspiańskiego.

Załączniki:
Pobierz plik (XII Miejski Konkurs.pdf)XII Miejski Konkurs [XII Miejski Konkurs ]316 kB