W dniu 28.11.2013r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski zorganizowany z okazji Dnia Patrona. W zmaganiach o miano najlepszego interpretatora poezji Stanisława Wyspiańskiego wzięły udział uczennice zarówno klas gimnazjalnych, jak i licealnych. Dwanaście uczestniczek zaprezentowało niebywale wysoki poziom sztuki recytatorskiej, toteż do końca trwania konkursu nie można było przewidzieć jego rozstrzygnięcia.

Po obradach jury, w skład którego wchodziły p. Małgorzata Lemańska oraz p. Martyna Lipińska, zostały wyłonione następujące zwyciężczynie:

I miejsce – Anna Furgał z kl. 1 a gimnazjum;

II miejsce – Dagmara Krótki z kl. III b gimnazjum;

III miejsce – Agnieszka Kluz z kl. III a gimnazjum oraz Martyna Zieja z kl. III c gimnazjum.

Wszystkim laureatkom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów recytatorskich.