Po raz trzeci w naszej szkole odbył się Konkurs Ortograficzny z okazji Dnia Patrona.Stawka-tytuł Mistrza Ortografii oraz nagrody rzeczowe. Jak co roku, cieszył się dużym zainteresowaniem, bowiem udział w nim wzięło 24. gimnazjalistów i 26. licealistów. Należy zauważyć, że pojawiły się nowe osoby, które po raz pierwszy uczestniczyły w tym konkursie i już z sukcesami (mowa o pierwszoklasistach).  Ortograficzne potyczki dotyczyły życia i twórczości St.Wyspiańskiego.Oto wyniki:
Gimnazjum:                                                                                           Liceum:
Tytuł Mistrza Ortografii - Klaudia Teska             kl.3a                       Tytuł Mistrza Ortografii - Klaudia Słowik                    kl.2C
II miejsca ex aequo         -Dawid Wiśniewski      kl.1a                        II miejsce                       - Krystian Szymczukiewicz  kl.3C
                                        -Wojciech Górecki        kl.3a                       III miejsce                      - Michał Bochnak                  kl.2D
III miejsce                       -Tomasz Dobrowolski  kl.1b
Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na lutowy apel podsumowujący semestralne wyniki.