Pod tym właśnie tytułem odbyło się kolejne święto Gimnazjalistów, którzy 7 pażdziernika br. zostali przyjęci do grona uczniów-oczywiście w sposób żartobliwy i zabawowy. Konkurencje były zróznicowane, a Pierwszoklasiści walczyli dzielnie, np.nosem przepychając piłeczkę do wyznaczonej linii czy wyławiając (ustami) spod wody jabłka. Tradycją jest prezentowanie własnego zespołu klasowego oraz strojów zgodnych z wymaganiami klas II; tym razem byly to pory roku (1a-zima,1b-jesien,1c-lato,1d-wiosna).

Klasy bawiły się przednio, a dopingu mógłby im pozazdrościć nawet Jastrzębski Węgiel. Przegranych nie było, a klasy uplasowały się następująco:
I miejsce-kl. 1b-,,Jesień,jesień,jak to tak!''
II miejsce-kl.1c-,,Lato,lato,echże ty!''
III miejsce-kl.1d-,,Wiosna,wiosna,ach to ty!''
IV miejsce-kl.1a-,,Zima,zima wchodżze szybciej!''
Słowa M.Grechuty to ładna ilustracja tego, co zaprezentowali nasi najmłodsi. Pozostaje już tylko zaprosić do oglądania zdjęć, co niniejszym czynię.

E.K.