Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Librus Synergia

        W dniu dzisiejszym młodzież Zespołu Szkół Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego wzięła udział w biciu rekordu Guinnessa w "Jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej". W akcji wzięło udział 294 uczniów. Podziękowania za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu dzisiejszej imprezy składamy 14 Drużynie Ratowniczej im. Krysi Niżyńskiej oraz Firmie Szkoleniowo Usługowej AZYMUT.

Zobaczcie zdjęcia

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com