Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW – PWN15769969     2015/2016

Numer polisy NNW - EDU-N002555    2016/2017

                                                  Zobacz

Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"

9 listopada klasa 2b gimnazjum wraz z Panią Kamilą Osiką i Katarzyną Radajewską wybrała się do Muzeum Etnograficznego w Żorach. Przemiły podróżnik, Pan Tomasz, w bardzo interesujący sposób opowiadał o odkrywaniu i kolonizacji Kamerunu przez polskiego podróżnika Stefana Rogozińskego.

Na koniec uczniowie oglądali ciekawe przedmioty pochodzące z Afryki. Można było również spróbować swoich sił w grze na bardzo popularnych w Afryce zachodniej bębnach Djembe. Może już wkrótce wrócimy tam, by posłuchać ciekawych opowieści o Ameryce Południowej?

 Zobaczcie zdjęcia

Certyfikaty

 

 

Plan lekcji

Tu znajdziesz plan lekcji swojej klasy, pozostałych klas  oraz plany lekcji wszystkich nauczycieli.

 

 Zobacz więcej ...

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 
 

Zobacz więcej ...

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów.

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com