Numer polisy NNW - EDU-N002555    2016/2017

No i udało się!!!

W przed dzień rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości uczniowie Zespołu Szkół Nr 3 w ciekawym stylu okazali swój patriotyzm. Już o 12.10, zaczął się na boisku szkolnym tworzyć spory tłum. Wielu uczniów przyszło ubranych na biało lub czerwono, inni zaopatrzeni byli w arkusze papieru w barwach narodowych. Krótkie zamieszanie, szybkie ustawienie i już dzielna młodzież gotowa była do fotki. Trzeba przyznać, że spisaliście się na medal!  Jak na pierwszy raz – poszło  nam całkiem sprawnie.

A efekty? Wystarczy spojrzeć na zdjęcie. No i ta atmosfera i... hm... trudności w koordynowaniu tego przedsięwzięcia ... , kto by o nich pamiętał ?  Czy było warto? Niby to tylko zabawa, ale mająca w sobie pewną symbolikę. Może któregoś dnia ułożymy naprawdę wielką flagę na naszym nowym boisku szkolnym, a może nawet na Stadionie Narodowym...?