Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW – PWN15769969     2015/2016

Numer polisy NNW - EDU-N002555    2016/2017

                                                  Zobacz

Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"

Miło nam poinformować, że uczniowie gimnazjum, Aleksandra Gibes i Szymon Walczak, zakwalifikowali się do wojewódzkiego etapu I Olimpiady Historycznej dla gimnazjalistów. Ola, pod opieką p. Pawła Czarnucha, napisała pracę o Henryku Sławiku - herosie z Szerokiej. Natomiast Szymon, w swojej wypowiedzi pisemnej analizował skutki przyjęcia chrztu przez Mieszka I. Opiekunem ucznia jest p. Ksenia Szymaniec.
Etap wojewódzki odbędzie się 10 grudnia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Do etapu wojewódzkiego Olimpiady Solidarności zakwalifikowała się uczennica klasy II C LO, Katarzyna Kowalik. Licealistka uzyskała wymaganą liczbę punktów w trudnym teście I etapu, w którym musiała wykazać się szeroką wiedzą z zagadnień dotyczących funkcjonowania opozycji antykomunistycznej w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX wieku.
Opiekunem uczennicy jest p. Paweł Czarnuch.
Zawody wojewódzkie odbędą się w lutym.
Życzymy powodzenia!!!

Certyfikaty

 

 

Plan lekcji

Tu znajdziesz plan lekcji swojej klasy, pozostałych klas  oraz plany lekcji wszystkich nauczycieli.

 

 Zobacz więcej ...

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 
 

Zobacz więcej ...

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów.

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com