Numer polisy NNW - EDU-N002555    2016/2017

Miło nam poinformować, że uczniowie gimnazjum, Aleksandra Gibes i Szymon Walczak, zakwalifikowali się do wojewódzkiego etapu I Olimpiady Historycznej dla gimnazjalistów. Ola, pod opieką p. Pawła Czarnucha, napisała pracę o Henryku Sławiku - herosie z Szerokiej. Natomiast Szymon, w swojej wypowiedzi pisemnej analizował skutki przyjęcia chrztu przez Mieszka I. Opiekunem ucznia jest p. Ksenia Szymaniec.
Etap wojewódzki odbędzie się 10 grudnia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Do etapu wojewódzkiego Olimpiady Solidarności zakwalifikowała się uczennica klasy II C LO, Katarzyna Kowalik. Licealistka uzyskała wymaganą liczbę punktów w trudnym teście I etapu, w którym musiała wykazać się szeroką wiedzą z zagadnień dotyczących funkcjonowania opozycji antykomunistycznej w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX wieku.
Opiekunem uczennicy jest p. Paweł Czarnuch.
Zawody wojewódzkie odbędą się w lutym.
Życzymy powodzenia!!!