Numer polisy NNW - EDU-N002555    2016/2017

W dniu 28.11.2016r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski zorganizowany z okazji Dnia Patrona. W zmaganiach o miano najlepszego interpretatora poezji Stanisława Wyspiańskiego wzięli udział uczniowie klas gimnazjalnych – zarówno doświadczeni mówcy, jak również uzdolnieni debiutanci. Dwanaścioro uczestników wystąpiło przed komisją, w skład której weszły p. Małgorzata Kluz-Lemańska, p. Małgorzata Lemańska oraz p. Martyna Lipińska. Uczniowie podczas swoich deklamacji zaprezentowali niebywale wysoki poziom sztuki recytatorskiej, toteż do końca trwania konkursu nie można było przewidzieć jego rozstrzygnięcia. Po obradach jury zostały wyłonione następujące zwyciężczynie:

I miejsce – Kinga Brzyszkowska z kl. 3c gimnazjum;
II miejsce – Dominika Baran z kl. 2d gimnazjum;
III miejsce – Wiktoria Dziedzińska z kl. 3c gimnazjum.
Wyróżnienia przyznano Karolinie Podeszwie oraz Kindze Stefańskiej z klasy 2b gimnazjum.
Wszystkim laureatkom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów recytatorskich.