Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW – PWN15769969     2015/2016

Numer polisy NNW - EDU-N002555    2016/2017

                                                  Zobacz

Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"

       14 grudnia uczennice Gimnazjum nr 4, z klasy 3 a: Anna Mordarska, Laura Bandurska, Agata Kurczyk, Natalia Kurczyk wraz z nauczycielem historii p. Januszem Lubszczykiem zameldowały się tuż przed południem w Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu . Tam w samo południe odebrały pierwszą nagrodę w Wojewódzkim Konkursie za najlepszą prezentację multimedialną o stanie wojennym. W „Sali Witrażowej” została przedstawiona zwycięska prezentacja oraz wręczone nagrody. Laureatki usłyszały wiele miłych, pięknych słów i pochwał od jury. Po ceremonii, gości zaproszono na wystawę czasową poświęconą wydarzeniom gorącego grudnia ’81. 
A.M. (3a)

 

Zobacz inne


Notice: Undefined variable: this in /home/jastrzebie/ftp/jastrzebie.pl/zs3/libraries/cms/application/cms.php on line 438

Certyfikaty

 

 

Plan lekcji

Tu znajdziesz plan lekcji swojej klasy, pozostałych klas  oraz plany lekcji wszystkich nauczycieli.

 

 Zobacz więcej ...

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 
 

Zobacz więcej ...

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów.

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com