Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW – PWN15769969     2015/2016

Numer polisy NNW - EDU-N002555    2016/2017

                                                  Zobacz

Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"

       14 grudnia uczennice Gimnazjum nr 4, z klasy 3 a: Anna Mordarska, Laura Bandurska, Agata Kurczyk, Natalia Kurczyk wraz z nauczycielem historii p. Januszem Lubszczykiem zameldowały się tuż przed południem w Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu . Tam w samo południe odebrały pierwszą nagrodę w Wojewódzkim Konkursie za najlepszą prezentację multimedialną o stanie wojennym. W „Sali Witrażowej” została przedstawiona zwycięska prezentacja oraz wręczone nagrody. Laureatki usłyszały wiele miłych, pięknych słów i pochwał od jury. Po ceremonii, gości zaproszono na wystawę czasową poświęconą wydarzeniom gorącego grudnia ’81. 
A.M. (3a)

 

Certyfikaty

 

 

Plan lekcji

Tu znajdziesz plan lekcji swojej klasy, pozostałych klas  oraz plany lekcji wszystkich nauczycieli.

 

 Zobacz więcej ...

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 
 

Zobacz więcej ...

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów.

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com