Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW – PWN15769969     2015/2016

Numer polisy NNW - EDU-N002555    2016/2017

                                                  Zobacz

Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"

Po raz pierwszy kibice 2 rywalizujących ze sobą drużyn łączą siły i grają do jednej bramki!!! 

Lubisz Real Madryt, a Twój najlepszy przyjaciel (przyjaciółka, kolega, chłopak) kibicuje FC Barcelona?! Nie ma problemu! Każdy z Was przy wspólnej zabawie może zdobyć dla siebie super nagrody. O co chodzi? Dobierzcie się w pary i zgłoście udział w konkursie. Każda osoba z pary będzie musiała odpowiedzieć na pytania dotyczące swego ulubionego klubu. 

 

Wygrywa drużyna z największą liczbą punktów! Jest o co walczyć. Szczegóły znajdziecie w regulaminie na stronie szkoły. Zapisy u p. Siwiak Nie masz pary a chcesz wziąć udział w konkursie? Nie martw się. Od wtorku w bibliotece czekać będzie lista dla chętnych! Może poza zamiłowaniem do sportu połączy Was także przyjaźń!

 

Załączniki:
Pobierz plik (Konkurs wiedzy o RM i FCB regulamin i cele (1).pdf)Regulamin konkursu[Regulamin konkursu]75 kB

Certyfikaty

 

 

Plan lekcji

Tu znajdziesz plan lekcji swojej klasy, pozostałych klas  oraz plany lekcji wszystkich nauczycieli.

 

 Zobacz więcej ...

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 
 

Zobacz więcej ...

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów.

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com