Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Librus Synergia

Po raz pierwszy kibice 2 rywalizujących ze sobą drużyn łączą siły i grają do jednej bramki!!! 

Lubisz Real Madryt, a Twój najlepszy przyjaciel (przyjaciółka, kolega, chłopak) kibicuje FC Barcelona?! Nie ma problemu! Każdy z Was przy wspólnej zabawie może zdobyć dla siebie super nagrody. O co chodzi? Dobierzcie się w pary i zgłoście udział w konkursie. Każda osoba z pary będzie musiała odpowiedzieć na pytania dotyczące swego ulubionego klubu. 

 

Wygrywa drużyna z największą liczbą punktów! Jest o co walczyć. Szczegóły znajdziecie w regulaminie na stronie szkoły. Zapisy u p. Siwiak Nie masz pary a chcesz wziąć udział w konkursie? Nie martw się. Od wtorku w bibliotece czekać będzie lista dla chętnych! Może poza zamiłowaniem do sportu połączy Was także przyjaźń!

 

Załączniki:
Pobierz plik (Konkurs wiedzy o RM i FCB regulamin i cele (1).pdf)Regulamin konkursu[Regulamin konkursu]75 kB

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com