Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW – PWN15769969     2015/2016

Numer polisy NNW - EDU-N002555    2016/2017

                                                  Zobacz

Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"

Od 6 do 10 lutego 2017 roku w naszej szkole odbył się "Dzień Bezpiecznego Internetu", który trwał nie jeden dzień ale cały tydzień ! Jak co roku uczniowie mogli dowiedzieć się wiele ciekawych informacji na temat bezpieczeństwa w sieci po przez gazetkę informacyjną na korytarzu, prelekcje i filmy  na lekcjach informatyki oraz wyjścia do Miejskiej Biblioteki Publicznej  na zajęcia związane z daną tematyką. Za rok również będziemy obchodzić ten wyjątkowy tydzień!

Certyfikaty

 

 

Plan lekcji

Tu znajdziesz plan lekcji swojej klasy, pozostałych klas  oraz plany lekcji wszystkich nauczycieli.

 

 Zobacz więcej ...

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 
 

Zobacz więcej ...

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów.

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com