Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Librus Synergia

Od 6 do 10 lutego 2017 roku w naszej szkole odbył się "Dzień Bezpiecznego Internetu", który trwał nie jeden dzień ale cały tydzień ! Jak co roku uczniowie mogli dowiedzieć się wiele ciekawych informacji na temat bezpieczeństwa w sieci po przez gazetkę informacyjną na korytarzu, prelekcje i filmy  na lekcjach informatyki oraz wyjścia do Miejskiej Biblioteki Publicznej  na zajęcia związane z daną tematyką. Za rok również będziemy obchodzić ten wyjątkowy tydzień!

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com