Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Librus Synergia

         Uczniowie klas gimnazjalnych i licealnych przygotowali przedstawienie pt.: „Pyłem księżycowym być na twoich stopach”. Program artystyczny odbył się w miłej i nastrojowej atmosferze w czytelni biblioteki szkolnej. Obecni nauczyciele i uczniowie zostali przywitani nie tylko wierszami i muzyką, ale również smakołykami. Nie zabrakło nawet ciastek z wróżbami, które niektórym zapowiedziały nadchodzące uczucie, a niektórych nieszczęśników sprowadziły na ziemię. Wystrój sali również przypominał wszystkim o święcie zakochanych, ponieważ specjalnie na tę okazję bibliotekę przyozdobiły liczne świece, serca, balony i nawet lampiony.

  

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com