Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Librus Synergia

        15 lutego 2017 roku uczniowie klasy III c gimnazjum uczestniczyli w „Zimowych Spotkaniach z Nauką” na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska w Katowicach. Zajęcia prowadzili pracownicy Uniwersytetu Śląskiego działający w Uniwersyteckim Towarzystwie Naukowym. Nadrzędną ideą UTN jest rozwijanie pasji oraz zainteresowań uczniów poprzez poszerzanie ich wiedzy i umiejętności. Gimnazjaliści wysłuchali wykładów na temat życia intymnego zwierząt, embriologii ptaków oraz założeń nowej gałęzi nauk biologicznych - „Evo-devo”. Mamy nadzieję, że takie wyjazdy - popularyzujące nauki biologiczne, będą się cieszyć coraz większym zainteresowaniem i staną się nową tradycją naszej szkoły.

  

 

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com