Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW – PWN15769969     2015/2016

Numer polisy NNW - EDU-N002555    2016/2017

                                                  Zobacz

Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"

        15 lutego 2017 roku uczniowie klasy III c gimnazjum uczestniczyli w „Zimowych Spotkaniach z Nauką” na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska w Katowicach. Zajęcia prowadzili pracownicy Uniwersytetu Śląskiego działający w Uniwersyteckim Towarzystwie Naukowym. Nadrzędną ideą UTN jest rozwijanie pasji oraz zainteresowań uczniów poprzez poszerzanie ich wiedzy i umiejętności. Gimnazjaliści wysłuchali wykładów na temat życia intymnego zwierząt, embriologii ptaków oraz założeń nowej gałęzi nauk biologicznych - „Evo-devo”. Mamy nadzieję, że takie wyjazdy - popularyzujące nauki biologiczne, będą się cieszyć coraz większym zainteresowaniem i staną się nową tradycją naszej szkoły.

  

 

Certyfikaty

 

 

Plan lekcji

Tu znajdziesz plan lekcji swojej klasy, pozostałych klas  oraz plany lekcji wszystkich nauczycieli.

 

 Zobacz więcej ...

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 
 

Zobacz więcej ...

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów.

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com