Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Librus Synergia

        Na zaproszenie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej Wydział Zamiejscowy w Cieszynie 16 lutego uczniowie Zespołu Szkół nr 3 uczestniczyli w wykładzie generała dr Romana Polko. Głównym punktem spotkania był wykład generała, twórcy i wieloletniego dowódcy jednostki Grom. Młodzież uczestniczyła również w warsztatach przygotowanych przez WKU Bielsko- Biała, Komendę Miejska Policji w Cieszynie, ZK Cieszyn.

  

 

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com