Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW – PWN15769969     2015/2016

Numer polisy NNW - EDU-N002555    2016/2017

                                                  Zobacz

Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"

Drodzy młodzi artyści - uczniowie III LO - zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie na plakat promujący nasze NAJLEPSZE NA ŚWIECIE LICEUM!
A oto trzy kroki do zwycięstwa:
1. Zaopatrz się w brystol o wymiarach 70cm x 100cm oraz niezbędne materiały, dzięki którym eksploduje Twój talent. Wykorzystaj wszystko, co tylko wpadnie Ci w ręce - technika wykonania jest dowolna.
2. Przypomnij sobie najmilszy moment, najwspanialsze wspomnienie, najcudowniejszą chwilę związaną z nauką w III LO. Przelej na papier wybrany obraz lub stwórz kolaż pozytywnych skojarzeń. Niech na plakacie rozbłyśnie tęcza pozytywnej energii!


3. Wyeksponuj hasło - myśl, slogan, cytat, który odda wyjątkowość naszego liceum. Oryginalne, kreatywne, niepowtarzalne, ale zrozumiałe i czytelne.
Ukończone dzieło sztuki złóż na ręce p. Soni Szpyry lub p. Patrycji Wakulińskiej, które obejdą się z nim z należytym pietyzmem. Jesteśmy świadomi, że natchnienia nie da się przyspieszyć, ale pamiętaj, że termin oddawania prac mija 12 kwietnia!!!
Pierwszy wernisaż wyróżnionych i nagrodzonych prac odbędzie się podczas Dni Otwartych III LO. Kolejne... prawdopodobnie w Nowym Jorku albo Luwrze;)
Autorzy najlepszych plakatów otrzymają atrakcyjne nagrody-niespodzianki. Gwarantujemy, że będziecie mile zaskoczeni!
Jeżeli nauczyciel plastyki dostrzegł w Twoich bazgrołach na ostatniej stronie zeszytu przebłysk geniuszu - zgłoś się! Jeżeli znajomi gratulują Ci odwagi w komponowaniu szkolnych kreacji - zgłoś się! Jeżeli Twoje notatki przypominają bardziej abstrakcyjne wzory niż zwykłe pismo - zgłoś się! Jeżeli ciągle słyszysz, że znowu coś zmalowałeś - zgłoś się!
Informacji na temat konkursu udzielają p. Sonia Szpyra oraz p. Patrycja Wakulińska.
ZAPRASZAMY!!!

Certyfikaty

 

 

Plan lekcji

Tu znajdziesz plan lekcji swojej klasy, pozostałych klas  oraz plany lekcji wszystkich nauczycieli.

 

 Zobacz więcej ...

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 
 

Zobacz więcej ...

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów.

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com