Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Librus Synergia

Drodzy młodzi artyści - uczniowie III LO - zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie na plakat promujący nasze NAJLEPSZE NA ŚWIECIE LICEUM!
A oto trzy kroki do zwycięstwa:
1. Zaopatrz się w brystol o wymiarach 70cm x 100cm oraz niezbędne materiały, dzięki którym eksploduje Twój talent. Wykorzystaj wszystko, co tylko wpadnie Ci w ręce - technika wykonania jest dowolna.
2. Przypomnij sobie najmilszy moment, najwspanialsze wspomnienie, najcudowniejszą chwilę związaną z nauką w III LO. Przelej na papier wybrany obraz lub stwórz kolaż pozytywnych skojarzeń. Niech na plakacie rozbłyśnie tęcza pozytywnej energii!


3. Wyeksponuj hasło - myśl, slogan, cytat, który odda wyjątkowość naszego liceum. Oryginalne, kreatywne, niepowtarzalne, ale zrozumiałe i czytelne.
Ukończone dzieło sztuki złóż na ręce p. Soni Szpyry lub p. Patrycji Wakulińskiej, które obejdą się z nim z należytym pietyzmem. Jesteśmy świadomi, że natchnienia nie da się przyspieszyć, ale pamiętaj, że termin oddawania prac mija 12 kwietnia!!!
Pierwszy wernisaż wyróżnionych i nagrodzonych prac odbędzie się podczas Dni Otwartych III LO. Kolejne... prawdopodobnie w Nowym Jorku albo Luwrze;)
Autorzy najlepszych plakatów otrzymają atrakcyjne nagrody-niespodzianki. Gwarantujemy, że będziecie mile zaskoczeni!
Jeżeli nauczyciel plastyki dostrzegł w Twoich bazgrołach na ostatniej stronie zeszytu przebłysk geniuszu - zgłoś się! Jeżeli znajomi gratulują Ci odwagi w komponowaniu szkolnych kreacji - zgłoś się! Jeżeli Twoje notatki przypominają bardziej abstrakcyjne wzory niż zwykłe pismo - zgłoś się! Jeżeli ciągle słyszysz, że znowu coś zmalowałeś - zgłoś się!
Informacji na temat konkursu udzielają p. Sonia Szpyra oraz p. Patrycja Wakulińska.
ZAPRASZAMY!!!

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com