Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Librus Synergia

             W Zespole Szkół Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju odbył się konkurs z języka niemieckiego pt. "Ich habe das PERFEKT gemacht".  W konkursie brało udział ponad 50 gimnazjalistów z Jastrzębia i okolicznych gmin. Naszą szkołę reprezentowali : Kinga Brzyszkowska, Wiktoria Szydlik, Aleksandra Pliś, Wiktor Szczotka, Aleksandra Kozioł oraz Magda Gniado.  Wszytkim uczestnikom gratulujemy wysokich wyników, przede wszystkim jednak Kindze Brzyszkowskiej, która zajęła I miejsce oraz Wiktorii Szydlik, która zdobyła wyróżnienie za czwartą pozycję.
Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.!

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com