Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW – PWN15769969     2015/2016

Numer polisy NNW - EDU-N002555    2016/2017

                                                  Zobacz

Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"

       24 marca nasze uczennice Liceum pod opieką Aleksandra Staszczyka brały udział w I PRZEGLADZIE MUSZTRY KLAS MUNDUROWYCH zorganizowanym przez WOJSKOWĄ KOMENDĘ UZUPEŁNIEŃ W RYBNIKU. Od godz. 9:00 zespoły szkół ponadgimnazjalnych z Rybnika Raciborza, Bielska, Rydłutów, Pawłowic i Gogołowej reprezentowały wybrane elementy musztry indywidualnej wynikajace z Regulaminu musztry Sił Zbrojnych RP w postaci: wykonania zbiórki w szeregu, występowania z szyku, oddawanu honoru w marszu, odstepowania od wskazanego ucznia, łączenie do prawo skrzydlowego czy przeformowania szyku w kolumnę dwojkowa.

Następnie każdą z drużyn prezentowała w programie dowolnym piosenkę marszową wg własnego scenariusza. Nasze uczennice były najlepsze i zajęły 1 miejsce !

Serdecznie gratulujemy!

   

Certyfikaty

 

 

Plan lekcji

Tu znajdziesz plan lekcji swojej klasy, pozostałych klas  oraz plany lekcji wszystkich nauczycieli.

 

 Zobacz więcej ...

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 
 

Zobacz więcej ...

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów.

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com