Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW – PWN15769969     2015/2016

Numer polisy NNW - EDU-N002555    2016/2017

                                                  Zobacz

Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"

      W dniu 5 kwietnia reprezentacja naszego liceum w składzie: Marta Wiśniewska (kl. 2C), Anna Żak (kl. 3D) oraz Mateusz Adamczyk (3D) wzięła udział w pierwszej edycji Uniwersjady Polonistycznej zorganizowanej przez Uniwersytet Śląski w Katowicach. Zmagania uczestników dotyczyły szeroko pojętej wiedzy o języku polskim oraz wymagały dobrej znajomości dzieł malarstwa i literatury światowej. Podczas wielu różnorodnych zadań (m.in. quizów, kalamburów, dyktanda) uczniowie naszej szkoły udowodnili, że są prawdziwymi miłośnikami ojczystej mowy oraz koneserami dzieł sztuki.

Współpraca oraz opanowanie, które wyróżniły nasz zespół, przyniosły świetny efekt - w pierwszej połowie zawodów reprezentacja III LO zajmowała wysoką lokatę – tuż za podium, lecz w ostatecznej klasyfikacji uplasowała się w połowie stawki – na 12 drużyn z całego województwa śląskiego zajęła wysokie piąte miejsce. Serdecznie gratulujemy uczestnikom wiedzy, umiejętności, a zwłaszcza zaangażowania w polonistyczne zmagania najlepszych!

   

 

 

Certyfikaty

 

 

Plan lekcji

Tu znajdziesz plan lekcji swojej klasy, pozostałych klas  oraz plany lekcji wszystkich nauczycieli.

 

 Zobacz więcej ...

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 
 

Zobacz więcej ...

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów.

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com