Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Librus Synergia

          5 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Nr 3 odbył się XVI Miejski Konkurs Chemiczny, którego koordynatorem była pani Marzena Sieradzan. W „Chemicznych Potyczkach” wzięli udział uczniowie z jastrzębskich szkół ponad gimnazjalnych: ZS Nr 1, ZS Nr 2, ZS Nr 3, ZS Nr 5 i ZS Nr 6.  Konkurs cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród młodzieży. Ma on na celu rozbudzenie i rozwijanie zainteresowań chemią oraz wyłonienie talentów wśród młodzieży w tej dziedzinie.

Zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu został Radosław Matuszczyk z Zespołu Szkół Nr 6, II miejsce otrzymali: Natalia Stachoń- uczennica Zespołu Szkół Nr 3 i Michał Królikowski z Zespołu Szkół Nr 1, III miejsce zajął uczeń Zespołu Szkół Nr 2- Mateusz Karpiński.
Nagrody dla uczestników ufundowała Rada Rodziców Zespołu Szkół Nr 3 oraz Usługi Oświatowe – NOTUS.
Serdeczne gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy opiekunom i zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych chemią uczniów do udziału w kolejnych edycjach „Chemicznych Potyczek”

Zobaczcie zdjęcia

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com