Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Librus Synergia

Poniżej przedstawiamy listę finalistów oraz laureatów II Miejskiego Konkursu Wiedzy o Regionie.

KONKURS WIEDZY

Imię i nazwisko ucznia, uzyskane miejsce

Szkoła

Nauczyciel przygotowujący

I miejsce – Aleksandra Gibes

Gimnazjum nr 4 – ZS nr 3

 

II miejsce – Małgorzata Pluskota

Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek

mgr Jarosław Mrożkiewicz

III miejsce – Szymon Walczak

Gimnazjum nr 4– ZS nr 3

 

IV miejsce- Kamil Cipcer

Gimnazjum nr 12 – ZS nr 8

mgr Izabela Bednarczuk

V miejsce – Dominika Świderek

LO nr 2 – ZS nr 2

mgr Katarzyna Gibes

V I miejsce – Klaudia Nowak

Gimnazjum nr 11 – ZS nr 13

Mgr Bogusława Gąbka

VII miejsce – Natalia Michalak

LO nr 3 – ZS nr 3

 

VIII miejsce – Magdalena Kaźmierczak

Gimnazjum nr 12 – ZS nr 8

mgr Izabela Bednarczuk

IX miejsce – Aleksandra Piątkowska

LO nr 2 – ZS nr 2

mgr Katarzyna Gibes

X  miejsce – Stanisław Korol

LO nr 2 – ZS nr 2

mgr Katarzyna Gibes

Finalista – Michał Gałuszka

Technikum nr 4 – ZS nr 6

mgr Jacek Borkowski

Finalista – Sandra Adler

Gimnazjum nr 11 – ZS nr 11

mgr Bogusława Gąbka

Finalista  – Denis Kuśpita

Technikum nr 4 – ZS nr 6

mgr Jacek Borkowski

Finalista – Jeremiasz Kłak

Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek

mgr Jarosław Mrożkiewicz

Konkurs plastyczny

Imię i nazwisko ucznia, uzyskane miejsce

Szkoła

Nauczyciel przygotowujący

I miejsce –

Klaudia Borodziej, Aleksandra Mączka

ZSH

mgr Jarosław Mrożkiewicz

II miejsce –

Angelika Maślanka

Gimnazjum nr 6 – ZS nr 1

mgr Monika Zmorzik

III miejsce-

Laura Tarabura

LO nr 3 – ZS nr 3

 

Wyróżnienie-Anna Kafka

ZSH

mgr Jarosław Mrożkiewicz

Wyróżnienie-

Klementyna Sagnatti

Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek

mgr Jarosław Mrożkiewicz

Wyróżnienie-Wiktoria Gojowy

LO nr 3 – ZS nr 3

 

Wyróżnienie - Anna Wdowiak

Gimnazjum nr 4 – ZS nr 3

 

Wyróźnienie- Paweł Szotek

Technikum nr 4 – ZS nr 6

mgr Jacek Borkowski

Pozostali uczestnicy otrzymują tytuły finalistów.

Konkurs multimedialny

Imię i nazwisko ucznia,

uzyskane miejsce

Szkoła

Nauczyciel przygotowujący

I miejsce –

 Natalia Ulbrich, Piotr Muchowski

Gimnazjum nr 9 – ZS nr 11

mgr Katarzyna Morcinek

II miejsce –

 Julia Lasko, Daniel Matyjas

Technikum nr 4– ZS nr 6

mgr Marian Janecki

III miejsce –

Kamil Bury, Adrian Winkler

Technikum nr 4 – ZS nr 6

mgr Marian Janecki

Wyróźnienie –

 Wiktoria Nowomiejska, Daniel Błatoń

LO nr 2 – ZS nr 2

mgr Katarzyna Gibes

Pozostali uczestnicy otrzymują tytuły finalistów.

Laureatom, uczestnikom oraz opiekunom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich uczniów wraz z nauczycielami na uroczyste podsumowanie konkursu 25 kwietnia o godzinie 10.30 w sali gimnastycznej ZS nr 3.

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com