Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW – PWN15769969     2015/2016

Numer polisy NNW - EDU-N002555    2016/2017

                                                  Zobacz

Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"

      Zespół Szkół nr 3 miał okazję uczestniczyć w projekcie filmowym pt. ”Chwała Bohaterom – wspomnienie lotników Franciszka Żwirko i Stanisława Wigury”, w realizację którego, zaangażowali się uczniowie klasy II B. Mieliśmy okazję gościć w murach naszej szkoły reżysera i scenarzystę, Pana Pawła Bogocza, autora filmu na temat dwóch, wybitnych polskich pilotów. Mogliśmy również zapoznać się z wystawą, dotyczącą tragicznie zmarłych mistrzów Europy w lotnictwie, udostępnioną przez Stowarzyszenie „Chwała Bohaterom” z Jastrzębia Zdroju we współpracy z Polskim Związkiem Kulturalno Oświatowym o/Cierlicko.


Mamy nadzieję, że zobaczymy naszych uczniów w pokazie premierowym filmu, który odbędzie się 11 września 2017 roku w Cierlicku na Zaolziu.

   

 

 

Certyfikaty

 

 

Plan lekcji

Tu znajdziesz plan lekcji swojej klasy, pozostałych klas  oraz plany lekcji wszystkich nauczycieli.

 

 Zobacz więcej ...

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 
 

Zobacz więcej ...

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów.

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com