Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Zespół Szkół nr 3 miał okazję uczestniczyć w projekcie filmowym pt. ”Chwała Bohaterom – wspomnienie lotników Franciszka Żwirko i Stanisława Wigury”, w realizację którego, zaangażowali się uczniowie klasy II B. Mieliśmy okazję gościć w murach naszej szkoły reżysera i scenarzystę, Pana Pawła Bogocza, autora filmu na temat dwóch, wybitnych polskich pilotów. Mogliśmy również zapoznać się z wystawą, dotyczącą tragicznie zmarłych mistrzów Europy w lotnictwie, udostępnioną przez Stowarzyszenie „Chwała Bohaterom” z Jastrzębia Zdroju we współpracy z Polskim Związkiem Kulturalno Oświatowym o/Cierlicko.

Mamy nadzieję, że zobaczymy naszych uczniów w pokazie premierowym filmu, który odbędzie się 11 września 2017 roku w Cierlicku na Zaolziu.