Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Librus Synergia

        Miło nam poinformować o sukcesie uczennicy naszego gimnazjum, Aleksandry Gibes, która zajęła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie \"Od Feldbluzy do Battledressu. Polacy z Wehrmachtu w Polskich Siłach Zbrojnych na Zachodzie\". W swojej pracy Ola opisała historię swojego pradziadka, Karola Jonderko, który w czasie II wojny światowej został przymusowo wcielony do Wehrmachtu, a kończył swój szlak bojowy we Włoszech jako żołnierz II Korpusu Polskiego generała Władysława Andersa. Pan Karol został odznaczony brytyjskimi medalami - Gwiazdą Italii i Medalem za Wojnę 1939-1945.
Organizatorem konkursu był IPN Katowice.
Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu uczennicy w dziedzinie historii!!!

  

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com