Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Librus Synergia

       Miło nam poinformować o sukcesach ucznia klasy II B, Marka Bochenka. Nasz uzdolniony sportowiec zdobył trzykrotnie złoty medal w Mistrzostwach Polski Sztuk Walk Nowoczesnych 2017, które odbyły się w Radlinie.  Marek już wcześniej uzyskiwał wysokie miejsca w różnych konkurencjach. W 2016 roku zdobył tytuł Drużynowego Mistrza Polski w walkach ciągłych oraz KICK-BOXINGU. Warto dodać, że uczeń jest zawodnikiem Jastrzębskiego Centrum Sportów Walki "KEIKO".


Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

  

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com