Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Librus Synergia

    W dniu 21 kwietnia pluton reprezentacyjny ZS nr 3 w Jastrzebiu-Zdroju bral udzial w VI Turnieju Musztry Dla Klas Mundurowych uzyskując III miejsce w kategorii "Musztra Paradna" i V miejsce w kwalifikacji ogólnej. Biorąc pod uwagę, że zawody stanowiły eliminacje do zawodow krajowych w ktorym udzial wzielo 14 zespolow z calego Ślaska uzyskany wynik klasyfikuje dziewczyny na wysokim poziomie.

SERDECZNIE GRATULUJEMY! Jesteście fantastyczni!

  

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com