Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Librus Synergia

Harcerze 11 Harcerskiej Drużyny Wodnej Próbnej z naszej szkoły zapraszają na Odrzański Spływ Wiosenny w dniach 17-21 maja.
Co to jest ten spływ ?
Odrzański Spływ Wiosenny to największe, coroczne wydarzenie środowiska Śląskich Wodniaków. Stanowi on sztandarowy element programu pracy śląskich drużyn specjalności wodnej, jakim jest AMAR, pozwalając na porównanie osiągniętych w czasie całego roku efektów. Spływ odbywa się w formie zlotu gwieździstego, na metę którego uczestnicy docierają 3. szlakami głównymi (Kanał Gliwicki, Rzeka Odra, Rzeka Ruda) oraz licznymi szlakami dodatkowymi.

Spływanie szlaków trwa od jednego do trzech dni, w sobotę ma miejsce wspólny biwak (w tym roku w pobliżu Śluzy Januszkowice), a w niedzielę drużyny spotykają się na uroczystym apelu pod pomnikiem czynu powstańczego na Górze Św. Anny (niem. Sankt Annaberg). Corocznie przyciąga od 300 do nawet powyżej 500 uczestników.
Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z tamtego roku na których są uczniowie naszej szkoły. W szkole działają dwie załogi. Załoga Kadetów zrzeszająca uczniów gimnazjum i załoga wędrowników zrzeszająca uczniów klas licealnych o specjalności wodniackiej.
Zachęcamy do wzięcia udziału !!

Zobacz zdjęcia

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com