Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW – PWN15769969     2015/2016

Numer polisy NNW - EDU-N002555    2016/2017

                                                  Zobacz

Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"

Harcerze 11 Harcerskiej Drużyny Wodnej Próbnej z naszej szkoły zapraszają na Odrzański Spływ Wiosenny w dniach 17-21 maja.
Co to jest ten spływ ?
Odrzański Spływ Wiosenny to największe, coroczne wydarzenie środowiska Śląskich Wodniaków. Stanowi on sztandarowy element programu pracy śląskich drużyn specjalności wodnej, jakim jest AMAR, pozwalając na porównanie osiągniętych w czasie całego roku efektów. Spływ odbywa się w formie zlotu gwieździstego, na metę którego uczestnicy docierają 3. szlakami głównymi (Kanał Gliwicki, Rzeka Odra, Rzeka Ruda) oraz licznymi szlakami dodatkowymi.

Spływanie szlaków trwa od jednego do trzech dni, w sobotę ma miejsce wspólny biwak (w tym roku w pobliżu Śluzy Januszkowice), a w niedzielę drużyny spotykają się na uroczystym apelu pod pomnikiem czynu powstańczego na Górze Św. Anny (niem. Sankt Annaberg). Corocznie przyciąga od 300 do nawet powyżej 500 uczestników.
Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z tamtego roku na których są uczniowie naszej szkoły. W szkole działają dwie załogi. Załoga Kadetów zrzeszająca uczniów gimnazjum i załoga wędrowników zrzeszająca uczniów klas licealnych o specjalności wodniackiej.
Zachęcamy do wzięcia udziału !!

Zobacz zdjęcia

Certyfikaty

 

 

Plan lekcji

Tu znajdziesz plan lekcji swojej klasy, pozostałych klas  oraz plany lekcji wszystkich nauczycieli.

 

 Zobacz więcej ...

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 
 

Zobacz więcej ...

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów.

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com