Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Librus Synergia

        28 kwietnia pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów, którzy po raz ostatni uczestniczyli w akademii zakończenia roku szkolnego w III Liceum Ogólnokształcącym. Apel rozpoczął się o godz. 8:00 rano od przekazania sztandaru oraz dowództwa plutonu reprezentacyjnego szkoły. Następnie głos zabrali kolejno pani dyrektor Wioletta Brzykcy, przedstawiciel wychowawców – pani Joanna Bugaj (której wzruszająca przemowa korespondowała z deszczową aurą za oknami, toteż ostatecznie wszyscy utopiliśmy się w potoku łez) oraz przedstawiciel uczniów – Konrad Szymaniec, który, okraszając ciepłe słowa pożegnania kilkoma osobistymi (i jakże zabawnymi) anegdotkami ze szkolnego życia, rozbawił zgromadzonych słuchaczy do łez.

       Oficjalną część akademii zamknęła ceremonia wręczenia świadectw oraz nagród dla uczniów wyróżniających się na tle artystycznym i sportowym, a także podziękowań dla ich rodziców. W części artystycznej klasy drugie liceum zaprezentowały (zbyt) krótki wiersz-pożegnanie z perspektywy ucznia zrozpaczonego wizją opuszczenia szkoły oraz skecz przypominający o zbliżającym się egzaminie maturalnym. Całość uświetnił występ naszej szkolnej gwiazdy estrady – Oliwii Szerszeń. Mamy nadzieję, że porcelanowe słoniki, wręczone maturzystom w formie upominków, spełnią swoje zadanie i przyniosą im szczęście zarówno podczas egzaminu dojrzałości, jak i w całym dorosłym życiu. Drodzy absolwenci III LO – trzymamy za Was kciuki!

Zobaczcie zdjęcia

 

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com