Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Librus Synergia

       26 maja 2017 roku uczniowie klas policyjnych wzięli udział w wykładach i warsztatach, poświęconych zagrożeniu terroryzmem i związanymi z tym problemem działaniami służb mundurowych, zorganizowanych przez Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Raciborzu. Uczestniczyliśmy w warsztatach samoobrony, udzielania pierwszej pomocy, instruktażu obsługi broni palnej. Wykłady dotyczyły analizy terroryzmu jako szczególnego rodzaju zachowania sprawcy przemocy, a także segregacji medycznej w warunkach zamachu terrorystycznego.


          Dużym zainteresowaniem młodzieży cieszyły się pokazy sprawności psa ratowniczego, a także praktyczne oględziny miejsca zdarzenia ze szczególnym uwzględnieniem śladów balistycznych oraz warsztaty z zakresu daktyloskopii przeprowadzone przez biegłych z z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.
         Ukoronowaniem konferencji był brawurowy pokaz działań antyterrorystycznych grupy operacyjnej Tanto z Poznania. W trakcie wykładów i warsztatów mogliśmy zapoznać się z ofertą stanowisk Komendy Powiatowej Policji z Raciborzu,a a także Jednostki Strzeleckiej 3054.
Organizatorem warsztatów było Studenckie Koło Militarni przy wsparciu Instytutu Studiów Społecznych PWSZ w Raciborzu.

Zobaczcie zdjęcia

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com