W czwartek odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Nad poprawnym przebiegiem wyborów czuwała Szkolna Komisja Wyborcza w składzie: Marta Stonio, Natalia Korzeniewska, Szymon Szefer. Zdecydowaliście, że do MRM zostały wybrane: Agata Piotrkowska (3c) i Natalia Ulbrych (2b). Frekwencja wyniosła 54,5%, głosów nieważnych 0,2%.
Dziewczynom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy za udział w wyborach.

Projekty

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com