W nasz szkole ciągle coś się dzieje. Niedawno wróciły z obozu klasy mundurowe, a znowu swój obóz szkoleniowy zaczęły klasy ratownicze. Na obozie odbyło się szkolenie wstępne do Certyfikatu Udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej oraz egzamin. Wszyscy zdali i uzyskali wymarzony certyfikat. Obóz klas ratowniczych dobiegł końca. Kadra obozowa postanowiła zapewnić obozowiczom niezapomniane wspomnienia i po wieczornym pieczeniu kurczaka zorganizowała jeszcze próbny alarm antyterrorystyczny. Szkoda, że już koniec. Kolejne obozy dopiero wiosną.

Zobaczcie zdjęcia

Projekty

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com