Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Dnia 05.10.2017r odbyła się szkolna wycieczka klasy 3C LO do Teatru Rozrywki w Chorzowie. Wraz z panią Martyną Lipińska i panią Stanisławą Wuwer, my - najzagorzalsi miłośnicy sztuki teatralnej - mogliśmy obejrzeć wspaniały musical pt. ,,Billy Eliot". Wspólnie prześledzilismy losy młodego buntownika, który zamiast kariery boksera wybiera swoją pasję- taniec i to jemu poświęca całe swoje życie. Poznaliśmy także codzienne problemy, z którymi zmagali się mieszkańcy Londynu w latach 80. XX wieku.

Z zapartym tchem śledziliśmy mozolną drogę małego Billy'ego, przełamującego kolejne schematy i ograniczenia robotniczej społeczności, zamkniętej na inność i wyjątkowość. Cała klasa podziwiała wspaniałą grę młodych aktorów oraz oryginalną scenografię, która zmieniała się równie dynamicznie jak akcja. Swoją drogą, to właśnie młodzi artyści ubiegali się o względu koleżanek z naszej klasy, które z pierwszych rzędów oklaskiwały popisy wokalne i taneczne utalenowanego zespołu aktorskiego.