Dynie pięknie komponują się z jesienną paletą barw – są jednak na tyle jaskrawe, że potrafią dodać spokojnym kolorom ziemi odrobinę szaleństwa. Z pewnością wiecie też, że są nie tylko pomarańczowe,i że jest to warzywo pokaźnych rozmiarów. Ale nie to jet najważniejsze. Jeśli masz pomysł na wizualizację swojej dyni weź udział w konkursie na "Najciekawszy pomysł na dynię". Naturalną, papierową, styropianową, forma i wykonanie - dowolne. Jeśli lubisz pracować w grupie, zaproś do współpracy przyjaciela.
Swoje prace prosimy przekazać nauczycielom języków obcych do 26. października 2017.  Zachęcamy do udziału!

Projekty

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com